Warunki zakupu

Zakup towaru następuje poprzez umieszczenie wybranego towaru w koszyku,a następnie wypełnienie formularza zamówienia. Każde zamówienie będzie potwierdzone elektronicznie, a w szczególnych przypadkach telefonicznie.

Do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz telefonu kontaktowego.

Klient składając zamówienie, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w chwili potwierdzenia e-mailem przez ALPO Sasuła s.c. przekazania zamówienia do realizacji. Kupujący może anulować zamówienie do chwili potwierdzenia przez nas wysyłki towaru. Po tym fakcie anulowanie nie jest możliwe!

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone po godz. 14:00 w dni robocze, w soboty oraz w niedziele i święta realizowane będą najpóźniej w najbliższy dzień roboczy. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru w naszym magazynie,formy płatności oraz czasu dostarczenia przesyłki.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, lub nieoczekiwanego wydłużenia czasu koniecznego do sprowadzenia zamówionego towaru Klient jest natychmiast informowany o takim fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, przy czym Klient może anulować bądź zmienić takie zamówienie bądź jego część.

Nieprawidłowo wypełnione formularze oraz zamówienia nie potwierdzone przez Kupującego w ciągu 5 dni nie będą realizowane.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadku niedostępności zamówionego towaru w magazynie oraz u dostawców lub w przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin.

Koszt przesyłki ponosi Kupujący.

Zastrzegamy,iż z powodu chwilowego braku towaru w magazynie lub innych przyczyn od nas niezależnych możemy zamówienie zrealizować częściowo. Jeśli pojawią się problemy z realizacją zamówienia, niezwłocznie powiadomimy o tym kupującego.

Do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny lub na wyraźne życzenie Klienta faktura VAT.

Aby otrzymać fakturę VAT, należy zaznaczyć odpowiednią opcję przy wypełnianiu formularza oraz podać poprawne dane do wystawienia faktury, łącznie z numerem NIP.

Użytkownik,który dokona rejestracji w sklepie internetowym, będzie otrzymywał informacje handlowe na temat usług, produktów i ofert specjalnych wprowadzonych przez sklep internetowy pod warunkiem wyrażenia na to zgody (zaznaczając opcję "Tak chcę otrzymywać informacje o nowościach").

Kupujący w sklepie internetowym ma możliwość skorzystać z następujących form płatności za zakupione produkty:

-przelew na konto (UWAGA!Przy przelewie na nasze konto prosimy o wpisanie w tytule numeru zamówienia. )

-za pobraniem - płatność kurierowi lub listonoszowi podczas dostawy towaru pod wskazany adres,

-płatność gotówką w przypadku odbiorów osobistych.

Sklep zastrzega sobie prawo do:

-anulowania zamówienia w przypadku braku możliwości kontaktu ze względu na błędny numer telefonu i nieprawidłowy adres e-mail wciągu 5 dni od daty zakupu,

-odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji z powodu ważnych przyczyn ekonomicznych,logistycznych lub innych,

-odmowy zrealizowania zamówienia na każdym etapie jego realizacji w przypadku niedostępności zamówionego towaru,

- w razie wyboru formy płatności jako wpłaty na konto, anulowania zamówienia jeżeli nie uregulowano przelewu w odpowiedniej kwocie w terminie 10 dni od daty złożenia zamówienia.

Zmiany w zamówieniach:

Jeśli zamówienie złożone pierwszego dnia nie zostało zrealizowane(wysłane) do momentu skompletowania kolejnego zamówienia, na życzenie klienta przesyłamy obydwa zamówienia w jednej przesyłce.

Na prośbę klienta, przekazaną e-mailem lub telefonicznie, możemy dokonać zmian w złożonym zamówieniu - oczywiście jeśli zamówienie nie zostało już przez nas spakowane lub wysłane.

 

Dostawa w zależności od wyboru Kupującego odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub można odebrać przedmiot osobiście w siedzibie naszej firmy.

alpo-agro.pl zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów transportu w szczególnych przypadkach kiedy nie ma możliwości spakowania przesyłki w jedną paczkę zarówno ze względów bezpieczeństwa towaru jak i ograniczeń firm kurierskich. W przypadku ewentualnej zmiany kosztów transportu Klient jest każdorazowo informowany.

Dostawa następuje na adres podany przez Nabywcę.
Sprzedawca nie odpowiada za niedostarczenie towaru z przyczyn leżących po stronie Nabywcy - np złe wskazanie adresu dostawy.